Zawody 2017

15.10 Kraków: 4 PZU Półmaraton królewski - 21km
Regulamin

Marzena: / pace
Grzegorz: / pace
Kamil: / pace:
Jarek: / pace
15.10 Poznań: 18 PKO Poznań Maraton - 42km
Regulamin

Tomek: / pace:
Tomson: / pace:
16.09 Jastrzębie: Jastrzębska dziesiątka - 10km
Wyniki
Wyniki kobiety
Wyniki kategorie wiekowe
Zdjęcia
Regulamin

Tomek: 49:06 / pace 4:54
Grzegorz: 50:09 / pace: 5:00
Gosia: 58:52 / pace: 5:53
Jarek: 59:26 / pace 5:56
Marzena: 1:01:22 / pace: 6:08
16.09 Jastrzębie: biegi małego jastrząbka
Wyniki dziewczęta 2010-2008
Wyniki dziewczęta 2007-2005
Wyniki chłopcy 2010-2008
Wyniki chłopcy 2007-2005

Regulamin

Milena: 1:32 / pace: 4:22 / 350m
Amelia: 3:17 / pace: 4:06 / 800m
Sebastian: 1:32 / pace 4:22 / 350m
Mateusz: 3:52 / pace: 4:50 / 800m
Szymon: 3:11 / pace: 3:58 / 800m
10.09 Wrocław: 35 PKO Wrocław Maraton - 42km
Wyniki
Regulamin

Tomson: 4:20:11 / pace: 6:09
Tomek: 4:58:22 / pace: 7:04
27.08 Racibórz: III Rafako półmaraton - 21km
Wyniki
Wyniki kategorie wiekowe
Wyniki kobiety
Mistrozstwa Polski Nauczycieli
Zdjęcia
Regulamin

Tomek: 02:09:16 / pace 6:07
Tomson: 02:09:28 / pace: 6:08
Grzegorz: 02:11:38 / pace 6:14
Kamil: 02:17:20 / pace 6:30
Gosia: 02:25:35 / pace 6:54 Rż
Jarek: 02:35:03 / pace: 7:20
Marzena: 02:39:11 / pace: 7:32 RŻ
27.08 Racibórz: III MINI Rafako półmaraton - 21km
Zdjęcia wyżej ze zdjęciami z półmaratonu

Czasy wkrótce :)
Michał: / pace
Szymon: / pace:
Sebastian: / pace
Mateusz: / pace
Danka: / pace
Agnieszka: / pace:
4.06 Pszczyna: VI BIEG PSZCZYŃSKI CARBO ASECURA - 10km
Wyniki
Wyniki kobiety
Wyniki kategorie wiekowe
Wyniki nauczyciele
Zdjęcia
Regulamin

Tomek: 49:26 / pace: 4:56
Grzegorz: 50:37 / pace 5:03
Gosia: 1:02:06 / pace 6:12
Marzena: 1:03:07 / pace 6:18


Julia - 1000m
Sebastian - 200m
Szymon - 500m
3.06 Kędzierzyn Koźle: V Bieg azotowy z okazji dnia chemika - 10km
Wyniki
Zdjęcia
Regulamin

Tomson: 50:47 / pace: 5:04
Tomek: 53:29 / pace: 5:21

Bieg ok. 220m
Szymon: 0:41.3 / pace 3.07 (1 miejsce)
28.05 Jastrzębie: KOBIETY NA 5+ IV Jastrzębski Bieg Kobiet - 5,3km
Wyniki
Wyniki kat. wiekowe
Zdjęcia

Gosia: 29:14 / pace 5:31 RŻ
Marzena: 29:36 / pace 5:35 RŻ
3.05 Racibórz: X Bieg bez granic - 10km
Wyniki
Wyniki bieg modzieżowy 3,7km
Zdjęcia
Regulamin

Grzegorz: 47:09 / pace 4:42 RŻ
Tomson: 47:45 / pace: 4:46
Kamil: 55:04 / pace 5:30
Tomek: 58:07 / pace: 5:48
Gosia: 58:08 / pace 5:48 RŻ
Marzena: 58:15 / pace 5:49 RŻ

Bieg młodzieżowy 3,7km

Szymon: 19:16 / pace 5:12 (1 miejsce rocznik 2005)
30.04 Kraków: 16. PZU Cracovia Maraton - 42,195km
Wyniki
Zdjęcia

Tomson: 4:05:23 / pace: 5:48
Tomek: 4:05:23 / pace: 5:48
23.04 Cieszyn - 10km / 9. Cieszyński FORTUNA Bieg
Wyniki
Zdjęcia

Jarek : 57:25 / pace 5:44
23.04 Kuźnia Raciborska: II Kuźniański półmaraton 21km
Wyniki
Zdjęcia
czasy netto
Tomek: 1:46:59 / pace: 5:04
Grzegorz: 1:48:59 / pace 5:10
Tomson: 1:52:29 / pace: 5:19
02.04 Żywiec: XVIII Półmaraton dookoła Jeziora Żywieckiego „O Puchar Starosty Żywieckiego” 21km
Wyniki
Zdjęcia
czasy netto
Tomek: 1:56:21 / pace: 5:30
Tomson: 1:57:04 / pace: 5:32
08.01 Racibórz: III Bieg Nadodrzański 10km
Wyniki (czasy brutto)
Zdjęcia
czasy netto
Grzegorz: 49:06 / pace: 5:06
Tomson: 50:24 / pace: 5:15
Gosia: 59:39 / pace: 6:12
Marzena: 1:02:30 / pace: 6:30
Tomek: 1:02:32 / pace: 6:30
25.02 Racibórz: VI Bieg Twardziela 6,3km
Wyniki
Zdjęcia
Grzegorz: 32:18 / pace: 5:08
Tomek: 32:45 / pace: 5:12
Tomson 33:33 / 5:20
Gosia: 38:17 / pace: 6:05
Kamil: 38:58 / pace: 6:11
Marzena: 39:14 / pace: 6:14
Zawody 2016
20.03 Żywiec półmaraton
Wyniki
Tomek T.: 1:47:39 / pace: 5:06
Tomek D.: 1:53:31 / pace: 5:22
20.03 Kraków półmaraton Marzanny
Wyniki
Jarek : 1:56:49 / pace: 5:32
2.04 II Bieg Kopernika
Wyniki
Jarek : 53:50 / pace: 5:23
17.04 Kuźnia Raciborska półmaraton leśny
Wyniki
Zdjęcia
Tomek D.: 1.48:40 / pace 5:09
Tomek T.: 1:50:18 / pace 5:14
24.04 Cieszyn - 10km / 8. Cieszyński FORTUNA Bieg
Wyniki
Zdjęcia
Jarek : 50:41 / pace 5:04
3.05 Racibórz - 10km Bieg bez granic
Wyniki
Zdjęcia
Tomek D.: 00:46:20 / pace 4:38
Tomek T. 00:47:24 / pace 4:44
Jarek : 00:50:22 / pace 5:02
Kamil: 00:54:22 / pace 5:26
Czarek: 00:54:25 / pace 5:26
Marzena: 01:06:10 / pace 6:37
15.05 Kraków maraton 42,195km
Wyniki
Zdjęcia
Tomek D.: 04:02:41 / pace 05.45
22.05 Jastrzębie - 5km Jastrzębski bieg kobiet. Kobiety na 5+
Wyniki
Wyniki kategorie wiekowe
Zdjęcia
Gosia: 33:36 / pace 06:20
Marzena: 35:27 / pace 06:41
05.06 Pszczyna 10km - V Carbo Asecura Bieg Pszczyński
Wyniki
Wyniki kategorie wiekowe
Wyniki kobiety
Zdjęcia
, Tomek T.: 49:11 / pace: 4.55
Jarek: 53:40 / pace: 5:22
Grzegorz: 54:22 / pace: 5:26
Marzena: 1:09:55 / pace: 6:59
11.06 Kędzierzyn Kożle - IV BIEG AZOTOWY Z OKAZJI DNIA CHEMIKA
Wyniki
Zdjęcia
Marzena: 1:03:50 / pace: 6:23
18.06 Wrocław nocny półmaraton
Wyniki
Zdjęcia
Jarek: 1:52:16 / pace: 5:19
25.06 Rybnik nocny półmaraton
Wyniki
Tabela pomiarów
Zdjęcia Filmy
Tomek T. 01:46:25 / pace 5:02
Jarek 02:06:10 / pace 5:58
Kamil 02:13:09 / pace 6:18
28.08 Racibórz II półmaraton Rafako
Wyniki
Zdjęcia
Tomek T. 1:55:50 / pace: 5:29
Tomek D. 1:57:56 / pace: 5:35
Grzegorz 2:07:43 / pace: 6:03
28.08 Racibórz MINI półmaraton Rafako - 2,1km
Zdjęcia
Jarek. 9:45 / pace: 4:36
Szymon 11:24 / pace: 5:22
Mateusz 11:32 / pace: 5:29
Gosia 11:32 / pace: 5:29
Sebastian 12:45 / pace: 6:04
Marzena 12:45 / pace: 6:04
Julia 15:02 / pace: 7:09
10.09 Czerwionka 10km
Wyniki
Wyniki kobiety
Wyniki kategorie wiekowe
Zdjęcia
Tomek T. 45:41 / pace: 4:34
Tomek D. 46:17 / pace: 4:37
Grzegorz 51:12 / pace: 5:07
Kamil 53:03 / pace: 5:18
Gosia 58:39 / pace: 5:51
Marzena 1:05:40 / pace 6:34
17.09 Jastrzębie Biegi Małego Jastrząbka
Wyniki 150 dziewczeta
Wyniki 800 dziewczeta
Wyniki 350m chłopcy
Wyniki 800m chłopcy
Zdjęcia Film
17.09 Jastrzębie - Jastrzębska dziesiątka
Wyniki
Wyniki kategorie wiekowe
Zdjęcia
Jarek. 56:50 / pace: 5:41
2.10 Katowice Silesia Maraton
Wyniki
Zdjęcia
Tomek: 3:59:19 / pace 5:39
16.10 Kraków półmaraton
Wyniki
Zdjęcia
Tomek 01:44:17 / pace 4:56
Tomson 01:48:23 / pace 5:08
Grzegorz 01:56:01 / pace 5:30
20.11 Kędzierzyn 10km
Wyniki
Zdjęcia
Tomson 47:49 / pace 4:47
Grzegorz 47:51 / pace 4:47
Gosia 59:00 / pace 5:54
Marzena 1:06:31 / 6:39